Umów się na konsultację

Klinika Paczała / Zabiegi / Usuwanie Owłosienia – Laserowa Depilacja

Usuwanie Owłosienia – Laserowa Depilacja

Opis

Nadmierne owłosienie na twarzy lub ciele może dotyczyć zarówno mężczyzn jak i kobiet. O ile dla panów nie zawsze stanowi ono problem, to dla kobiet jest szalenie istotnym aspektem estetycznym rzutującym na samoocenę, kontakty społeczne czy życie zawodowe. Silne owłosienie na niepożądanych partiach ciała może mieć wielorakie podłoże i wynikać np. ze skłonności genetycznych, schorzeń endokrynologicznych chorób nowotworowych czy menopauzy. Sklasyfikowanie źródła problemu jest kluczowe do zastosowania spersonalizowanej terapii zabiegowej.

Zakres:

twarz, pachy, ręce, klatka piersiowa, plecy, bikini, pośladki, nogi

Czas trwania:

do 90 minut

Cena:

od 200 zł

Na czym polega zabieg?

W Klinice Paczała do walki z owłosieniem tworzymy zindywidualizowane terapie zabiegowe z wykorzystaniem starannie wyselekcjowanego sprzętu medycznego najwyższej klasy.

Nasz sprzęt

LighPod Neo

LightPod Neo jest tzw. laserem mikrosekundowym. Określenie to wzięło się z bardzo krótkiego impulsu, który jest emitowany przez urządzenie – trwa on zaledwie 650μs. Pozwala to na użycie wysokiej energii, co przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. LightPod Neo może być stosowany na wszystkie typy cery.

LightPod Neo zaliczany jest do urządzeń klasy premium. Jest to pierwszy laser, którego można używać także latem, na opaloną oraz bardzo wrażliwą skórę.

Wskazania

nadmierne owłosienie

oznaki starzenia się skóry

profilaktyka przeciwstarzeniowa

rozszerzone naczynka na twarzy i ciele

obrzęki wokół oczu

łuszczyca

trądzik pospolity i różowaty

zmiany zapalne skóry

grzybica paznokci

rany

zmiany skórne

Przeciwwskazania

ciąża

laktacja

obecność wirusa HIV i WZW

skłonność do bliznowców (keloidy)

tatuaże

samoopalacz

choroby nowotworowe

choroby o podłożu autoimmunologicznym

epilepsja

toczeń

niewyrównana cukrzyca

skłonność do przebarwień

przyjmowanie leków fotouczulających oraz antybiotykoterapia

stany zapalne skóry

zła reakcja na inne typy laserów

stosowanie: retinolu, retinoidów i izotretinoiny

LightSheer

LightSheer to medyczno-kosmetyczny laser diodowy, który gwarantuje Pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa. Potwierdzają to liczne certyfikaty przyznane przez FDA (amerykański Urząd do spraw Żywności i Leków) oraz certyfikaty europejskie, między innymi ISO 9001.

Podczas depilacji laser emituje światło, które jest pochłaniane przez mieszki włosowe z melaniną. Następnie światło zamieniane jest na ciepło, w efekcie czego zniszczeniu ulegają elementy włosów, które odpowiadają za jego wzrost. Laser LightSheer działa skutecznie na włosy, które w trakcie zabiegu są w fazie wzrostu, dlatego też zaleca się aby zabieg depilacji wykonywać w seriach- minimum 4- w 4-12 tygodniowych odstępach. Ilość zabiegów zależy również od rodzaju włosa, karnacji i indywidualnych skłonnościach do występowania owłosienia.

Wskazania

Owłosienie

Przeciwwskazania

Ciąża

Karmienie piersią

Choroby nowotworowe

Stosowane leki doustne- terapia Retinoidami (np. Roaccutane wymaga półrocznej przerwy między końcem kuracji i pierwszym zabiegiem)

Bielactwo, łuszczyca, rybia łuska

Infekcje skóry w depilowanym miejscu – bakteryjne, wirusowe, grzybiczne

Świeża opalenizna- po opalaniu na słońcu oraz na solarium – zabieg można wykonać po 4-6 tygodniach od zaprzestania opalania

Opalenizna po zastosowaniu samoopalaczy i kremów brązujących – zabieg można wykonać po 1-2 tygodniach od ostatniego użycia

Kosmetyczne zabiegi oczyszczania skóry twarzy w miejscu zabiegu wykonywać można do 7 dni przed depilacją lub dopiero po 14 dniach od jej zakończenia

Stosowane leki: światłouczulające, retinoidy (np.: Isotrexim, Differin, Zorac, Retin i inne- wszystkie pochodne witaminy A), antybiotyki (1 tydzień po odstawieniu), Wit. A, E i C

Efekty przed i po

LighPod Neo

Najkrótszy krok do
pierwszej wizyty!Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Klinika Paczała. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Nie czekaj! Umów wizytę teraz:
+48 500 112 317

Najkrótszy krok do
pierwszej wizyty!Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Klinika Paczała. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Nie czekaj! Umów wizytę teraz:
+48 500 112 317