Umów się na konsultację

Klinika Paczała / Zabiegi / Podwójny podbródek

Podwójny podbródek

Opis

PODWÓJNY PODBRÓDEK jest to fałd skórny wraz z podskórną tkanką tłuszczową, zlokalizowany w górnej części szyi, który z wiekiem opada i wygląda nieestetycznie. Posiadanie podwójnego podbródka może być kwestią dziedziczną, więc dotyka zarówno osoby szczupłe jak i te z dodatkowymi kilogramami. Ponadto czynnikami, które przyczyniają się do powstania podwójnego podbródka to:

  • utrata elastyczności i sprężystości skóry
  • otyłość
  • nieprawidłowa postawa ciała- garbienie się- głowa schowana między ramionami
  • nieodpowiednia pozycja podczas spania- spanie na zbyt wysokich poduszkach
  • choroby tarczycy

opalanie na słońcu i w solarium – podczas tych czynności włókna kolagenowe ulegają rozpadowi, skóra staje się przesuszona i traci jędrność

W walce z podwójnym podbródkiem niezwykle istotne są zabiegi pielęgnacyjne oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Zakres:

cała twarz, podbródek, szyja

Czas trwania:

do 60 minut

Cena:

350- 1000 zł

Na czym polega zabieg?

W Klinice Paczała do walki z podwójnym podbródkiem tworzymy zindywidualizowane terapie zabiegowe z wykorzystaniem starannie wyselekcjowanego sprzętu medycznego najwyższej klasy.

Nasz sprzęt

Imperium MED 400

Imperium MED 400 jest najbardziej zaawansowanym i wielofunkcyjnym urządzeniem zaliczanym do klasy premium. Można stosować go w wielu obszarach medycyny estetycznej, zwłaszcza u osób zmagających się z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zwiotczałą skórą. Korzystają z niego także pacjenci, którzy wymagają regeneracji po urazach. Zaletą zabiegów z wykorzystaniem Imperium MED 400 jest mała ingerencja w tkanki, dzięki czemu nie jest konieczna długotrwała rekonwalescencja.

Urządzenie Imperium MED 400 wykorzystuje drgania mechaniczne, fale radiowe oraz promieniowanie ultradźwiękowe. Powodują one diatermię, czyli wzrost temperatury w głębokich warstwach skóry, tkankach podskórnych oraz mięśniach. Dzięki temu aktywują się procesy metaboliczne i regeneracyjne, zwiększa przepływ krwi, zmniejszają obrzęki oraz normalizuje napięcie mięśniowe.

Urządzenie Imperium MED 400 działa nie tylko na tkankę tłuszczową, ale także na włókna mięśniowe. Dzięki temu możliwe jest wymodelowanie sylwetki i zmniejszenie obwodów przy jednoczesnej rozbudowie mięśni.

Zabiegi przeprowadzone z jego użyciem są bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne.

Aby osiągnąć zamierzone efekty po Imperium MED 400, zalecane jest skorzystanie z serii kilku zabiegów. Ich liczba oraz częstotliwość sesji jest dostosowywana indywidualnie do każdego pacjenta.

Wskazania

zwiotczała skóra na twarzy lub ciele

minimalizowanie oznaki starzenia

redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

cellulit

wymodelowanie sylwetki

Przeciwwskazania

ciąża

miesiączka

epilepsja

rozrusznik serca

choroby nowotworowe

DualHI HIFU

DualHI HIFU- bywa nazywany Liftingiem bez skalpela– jest zabiegiem medycyny estetycznej, w którym wykorzystuje się działanie fal ultradźwiękowych. Pod ich wpływem wzrasta temperatura w tkankach, a tym samym dochodzi do niewielkich oparzeń i zniszczenia struktury komórek. W efekcie rozpoczyna się ich intensywna regeneracja i produkcja kolagenu. Fale mogą docierać do wszystkich warstw skóry. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Wskazania

zwiotczała skóra twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha i ud

utrata owalu twarzy

pojawienie się pierwszych oznak starzenia skóry

zmarszczki na twarzy i dekolcie

opadające powieki i kąciki ust

blizny

rozstępy

przebarwienia

rozszerzone pory

chęć wymodelowania sylwetki

Przeciwwskazania

ciąża

laktacja

choroby autoimmunologiczne

choroby nowotworowe

epilepsja

toczeń

stany zapalne skóry oraz skóra podrażniona w miejscu zabiegowym

wirus HIV lub WZW

rozrusznik serca

implanty (nie zębowe)

wypełniacze: kwas hialuronowy, nici

aktywny trądzik

terapia przeciwzakrzepowa

Scarlet RF

Sacrlet S RF, czyli radiofrekfencja mikroigłowa RF jest nowoczesną metodą stosowaną w medycynie estetycznej. Polega na działaniu na skórę fali radiowej, która poprzez zwiększenie temperatury w tkankach pobudza naturalny proces regeneracji.

System 25 mikroigieł stymuluje skórę do odnowy, dzięki czemu następuje pobudzenie komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Taka synergia działań sprawia, że już po jednym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa elastyczności i jędrności skóry.

Dzięki regulacji głębokości pracy igieł co 0,1mm zabiegi możemy wykonywać w najdelikatniejszych miejscach – np. na skórze powiek. Jednocześnie pacjent nie jest narażony na skutki uboczne czy długotrwałą rekonwalescencję.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej można wykonywać przez cały rok.

Urządzenie Scarlet S RF posiada certyfikat FDA i medyczny CE.

Wskazania

Poprawa wolumetrii i lifting

Spłycenie blizn potrądzikowych i łagodzenie trądziku

Usuwanie podwójnego podbródka

Niwelowanie zmarszczek na szyi

Poprawa sprężystości skóry

Zmniejszanie porów

Spłycenie rozstępów

Zmniejszenie nadprodukcji sebum

Zmniejszanie plam i przebarwień skórnych

Przeciwwskazania

Ciąża

Skłonność do bliznowców

Aktywne infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)

Efekty przed i po

Imperium MED 400

Najkrótszy krok do
pierwszej wizyty!Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Klinika Paczała. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Nie czekaj! Umów wizytę teraz:
+48 500 112 317

Najkrótszy krok do
pierwszej wizyty!Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Klinika Paczała. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj.

Nie czekaj! Umów wizytę teraz:
+48 500 112 317