PresbyMax

Zabieg PresbyMax wykonywany w Oculistic Centrum Okulistycznym w Klinice Paczała w Zielonej Górze to nowoczesna metoda korekcji starczowzroczności przy pomocy lasera. Bi-asferyczna multifokalna ablacja rogówki daje doskonałe rezultaty, poprawia zdolność widzenia z dowolnej odległości, dzięki czemu możemy wyeliminować konieczność noszenia okularów.

PresbyMax to korekcja wzroku dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Umożliwia poprawę jakości życia osobom borykającym się z wadami wzroku od -7 do +3 dioptrii i 4,0 cylindrów.

Tę innowacyjną metodę korekcji starczowzroczności pacjenci doceniają nie tylko za niską inwazyjność, ale również za mniejszą liczbę powikłań w porównaniu do starszych metod korekcji prezbiopii.

Przebieg zabiegu PresbyMax

PresbyMax dzięki miejscowemu znieczuleniu kroplami do oczu jest metodą w pełni bezbolesną a efekty w zakresie poprawy widzenia z bliskich odległości zauważalne są praktycznie od razu po zabiegu.

Najważniejszym zadaniem tej metody jest wielokrzywiznowe wymodelowanie powierzchni rogówki, dzięki czemu pacjenci odzyskują zdolność widzenia z różnych odległości.

Zabieg PresbyMax wykonywany jest przy użyciu dwóch laserów. Pierwszym z nich jest niemiecki sprzęt Schwind Amaris, drugim femtosekundowy laser Ziemer Z4.

Dzięki połączeniu skutecznego działania obu laserów możemy skorygować wadę w obojgu oczach podczas jednego zabiegu.

PAMIĘTAJ!

  1. Laserowa korekcja wady wzroku metodą PresbyMax w Oculistic Centrum Okulistycznym w Klinice Paczała w Zielonej Górze to nowoczesna metoda umożliwiająca korektę wzroku u osób cierpiących na astygmatyzm, nadwzroczność oraz krótkowzroczność, jak również dla pacjentów mających problem z akomodacją.
  2. Metoda ta skierowana jest dla osób wadami wzroku od -7 do +3 dioptrii i 4,0 cylindrów.
  3. Zabieg PresbyMax w bezpieczny, efektywny i szybki sposób może poprawić jakość życia, przywracając ostrość widzenia w obojgu oczach.
  4. Dzięki niskiej inwazyjności, ograniczonej liczbie powikłań i wysokiemu komfortowi zabiegu, metoda laserowej korekcji wzroku PresbyMax cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów.